Chór dla emerytów

chor dla emerytow

Każdy z nas ma jakieś skrywane talenty, a niektórzy z nich zaczynają je odkrywać dopiero w momencie, w którym przekroczą magiczną granicę wieku seniorskiego. Niemniej jednak warto zauważyć, że by maksymalnie zaktywizować seniorów, zachęca się ich do udziału w różnorodnych wydarzeniach. Okazuje się, że obecnie trwa nabór do chóru dla emerytów. Dlaczego więc warto się tym zainteresować?

Ośrodek Kultury - Chór Emerytów

Chór Emerytów jest swojego rodzaju artystycznym zgromadzeniem. Działa ono przy Ośrodku kultury i obecnie trwa nabór do chóru dla emerytów! Jeśli więc seniorzy czują, że chcą właśnie w tym momencie spełnić swoje największe marzenie odnośnie występów na scenie i grania koncertów, to właśnie mają ku temu jak najlepszą okazję. Chór na emerytów czekan a dodatkowe, magiczne głosy, które mogą skutecznie zasilić jego szeregi.

Jakie zajęcia czekają na nowych członków?

Nabór do chóru dla emerytów to z pewnością wielkie przeżycie. Niemniej jednak nowi członkowie nie powinni się tego obawiać. Czeka na nich bowiem wiele ciekawych i interesujących zajęć, które pozwolą im jeszcze lepiej doskonalić swoje wokalne umiejętności. Chór dla emerytów przede wszystkim oferuje zajęcia związane z dykcją i emisją głosu, a także pracą nad zachowaniem poprawnej rytmiki. Po nic seniorzy są gotowi do tego, by zaprezentować się na scenie.

Spotkanie z chórem dla emerytów

Chór dla emerytów jednak nie jest zobowiązany do tego, by jedynie raczyć innych seniorów, a często także i młodsze pokolenie, swoim wokalem. Emeryci organizują bowiem spotkania, na których można ich bliżej poznać i po prostu z nimi porozmawiać. Być może takie spotkanie okaże się niezwykle inspirujące?

Koncert świąteczny z udziałem chóru dla emerytów

Chór dla emerytów będzie jedną z głównych atrakcji podczas świątecznego koncertu. Wówczas będzie można zobaczyć seniorów w akcji i docenić trud jaki włożyli do przygotowania się do występu. Koncert świąteczny z udziałem chóru dla emerytów jest więc wydarzeniem, którego nie można przegapić.