Świat się kręci program w TVP nieudany

swiat sie kreci

Nie wszystkie programy są udane. Program Świat się kręci to jedna z porażek. Nie udało się przyciągnąć widzów i zapewnić dużej oglądalności. Nie jest to sytuacja wyjątkowa, zdarzają się takie dość często. Trzeba jednak zadbać o to, by nie była to norma. Świat się kręci to jeden z gorszych telewizyjnych programów, a przecież miało być tak pięknie, tylko nie wyszło. 

Świat się kręci - program w TVP nie cieszy się popularnością

Przetrwał zaledwie trzy lata, a plany były całkiem inne. Był to talk-show, emitowany od 2 września 2013 do 10 czerwca 2016 w programie 1 TVP. Nie udało się zatrzymać widzów mimo obecności gwiazd. Program emitowany był zawsze na żywo. Jego wadą była mała dynamika i nuda. Z tego powodu władze programu 1 Telewizji Polskiej po trzech latach podjęły decyzję o zdjęciu tego programu z telewizyjnej anteny i była to decyzja jak najbardziej słuszna. 

Świat się kręci - program w TVP znowu w kłopotach

Program nie był interesujący, nie miał dynamiki, miał małą oglądalność. Z tego powodu nie było możliwości utrzymania go na antenie. Widzowie zmęczyli się programem i nie chcieli go już więcej oglądać. Zapadła zatem słuszna decyzja o zdjęciu tego programu z anteny. Zastąpiły go inne programy, które o wiele lepiej się sprawdziły i były o wiele ciekawsze. Na tym można zakończyć opowieść o programie, który okazał się klapą, a przecież miał być jednym z hitów. Jest to jak najbardziej oczywista sprawa.